Dhomat

Dhomat TonaDhomat Tona

Our Rooms

Suitë Deluxe Queen

1 krevat ekstra i madh + 2 krevata
Banjo private

Kjo është një dhomë shumë e gjerë, me ajër të kondicionuar, e mobiluar në mënyrë elegante, e cila mund të jetë e mundshme .


Rezervoni

Dhoma Queen me pamje nga deti

1 extra large double bed

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.


Rezervoni

Dhomë Dyshe Deluxe me Ballkon

1 extra large double bed

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.


Rezervoni

Ejani dhe qëndroni me ne të ndihesh edhe më mirë se në shtëpi.

Akomodimi në hotel me 4 yje ka pamje nga deti dhe WiFi falas. Mysafirët mund të shijojnë një pije në bar ose një vakt në restorant.

Në hotel të gjitha dhomat kanë një tarracë. Dhomat përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma kanë një ballkon. Në Suites Oceanic Overview, të gjitha dhomat janë të pajisura me një zonë ndenjëse.

Porti i Sarandës është 400 m nga Oceanic Overview Suites, ndërsa Parku Kombëtar i Butrintit i mbrojtur nga UNESCO është 19 km nga prona.

Përshkrimi i dhomave

Dhomë Deluxe Dyshe me Ballkon
Suitë Deluxe Queen
Dhomë Queen me pamje nga Deti

Kjo është një dhomë shumë e gjerë, me ajër të kondicionuar, e mobiluar në mënyrë elegante, e cila mund të strehojë deri në tre persona. Ajo hapet në një ballkon privat po aq të gjerë, nga i cili mund të shijoni pamje të mrekullueshme të detit, fjalë për fjalë që të lënë pa frymë.