Mirësevini në

Oceanic Overview Suites

Bëjeni qëndrimin tuaj të paharrueshëm

Oceanic Overview Suites

Relaks Dhe Kenaqesi

Oceanic Overview Suites


Mirësevini Oceanic Overview Suites

Mysafirët në këtë hotel plazhi do të vlerësojnë të gjitha lehtësitë e përshtatshme.

OCEANIC


Rreth Nesh

OCEANIC

I ndodhur në Sarandë, Oceanic Overview Suites ofron, një zonë plazhi privat me shezllone dhe cadra dielli. Çdo akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga deti dhe WiFi falas.

Në hotel të gjitha dhomat kanë një tarracë. Dhomat përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma kanë një ballkon. Në Suites Oceanic Overview, të gjitha dhomat janë të pajisura me një zonë ndenjëse.

Më shumë
HOTEL LUKSOZ

Bëhu Cozy.

Në hotel të gjitha dhomat kanë një tarracë. Dhomat përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma kanë një ballkon. Në Suites Oceanic Overview, të gjitha dhomat janë të pajisura me një zonë ndenjëse.

HOTEL LUKSOZ

Le të pushojmë.

Çdo akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga deti dhe WiFi falas. Mysafirët mund të shijojnë një pije në bar ose një vakt në restorant. Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në akomodim. Stafi në hotel është në dispozicion për të dhënë informacion në recepsionin 24-orësh.

Vlerësime:

Testimonial

Dhomë e këndshme dhe e bollshme me pamje nga deti. Staf i këndshëm, gjithmonë në dispozicion. Mëngjesi në restorantin buzë detit, me pamje nga Korfuzi, është një përvojë unike.

Juan, Klient

Vlerësime:

Testimonial

Pamje fantastike nga deti nga suita jonë e madhe me 2 dhoma gjumi. Pastrim shumë i lartë standarde.Pamje e shkëlqyer e mëngjesit në barin e plazhit me pamje nga deti.

Margareta, Kliente

Vlerësime:

Testimonial

“Apartament i pastër dhe shumë i bukur. Kishim pamje të mrekullueshme nga tarraca e madhe. Plazhi është përballë hotelit me krevat dielli. Mëngjesi shumë i mirë!”

Lenka, Klient