Rreth

Rreth NeshRreth Nesh

Oceanic


Oceanic Overview Suites


I ndodhur në Sarandë, Oceanic Overview Suites ofron, një zonë plazhi privat me shezllone dhe cadra dielli. Çdo akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga deti dhe WiFi falas. Mysafirët mund të shijojnë një pije në bar ose një vakt në restorant.

Në hotel të gjitha dhomat kanë një tarracë. Dhomat përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma kanë një ballkon. Në Suites Oceanic Overview, të gjitha dhomat janë të pajisura me një zonë ndenjëse. Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në akomodim. Stafi në hotel është në dispozicion për të dhënë informacion në recepsionin 24-orësh. Porti i Sarandës është 400 m nga Oceanic Overview Suites, ndërsa Parku Kombëtar i Butrintit i mbrojtur nga UNESCO është 19 km nga prona.


Rezervoni

Vlerësime:

Testimonial

Dhomë e këndshme dhe e bollshme me pamje nga deti. Staf i këndshëm, gjithmonë në dispozicion. Mëngjesi në restorantin buzë detit, me pamje nga Korfuzi, është një përvojë unike.

Juan, Klient

Vlerësime:

Testimonial

Pamje fantastike nga deti nga suita jonë e madhe me 2 dhoma gjumi. Pastrim shumë i lartë standarde.Pamje e shkëlqyer e mëngjesit në barin e plazhit me pamje nga deti.

Margareta, Kliente

Vlerësime:

Testimonial

“Apartament i pastër dhe shumë i bukur. Kishim pamje të mrekullueshme nga tarraca e madhe. Plazhi është përballë hotelit me krevat dielli. Mëngjesi shumë i mirë!”

Lenka, Klient